Plany na listopad

Wreszcie wziełam się za siebie i postanowiłam zorganizować trochę moje życie i zacząć planować.U mnie planowannie ograniczało się do listy zakupów i do jakiś rzeczy które muszę załatwić,ale teraz postanowiłam ,że wprowadze planowanie również do mojego życia włosomaniaczki...tak więc( moje amatorskie rysunki,ooo sama jestem przerażona jak na nie patrze.Moje umiejętności malowania na komputerze są poniżej zera.)

 • Zdenkować kończące się odżywki,maski-mam kilka opakowań gdzie zostało produktu dosłownie na 2-3 użycie,czas to wykończyć i zrobić miejsce na nowe :P

 • Pić codziennie przynajmniej 1 litr wody,wiem powinno się wiecej pić ale reszta to u mnie hebaty i zioła

 • Regularnie używać balsamować ciało.O ile jakoś nigdy nie miałam problemu z suchą skórą na ciele,ostatnio zauważyłam ,że jest ona strasznie przesuszona :(

 • Powrócić do regularnych peeligów.Muszę zadbać o moje ciało,aby jakoś wyglądać jak przyjdzie lato.Zawsze zimą mam większą ochote na takie zabiegi pielęgnacyjne i jak na same ćwiczenia.Wiosną albo latem jak jest taka ładna pogoda jakoś nie chcę mi się ćwiczyć .

 • Olejować paznokcie.Będę stosowała olej rycynowy i może od czasu do czasu Alterrę,chcę przyspieszyć wzrost moich paznokcie odkąd skróciłam je na maxa,nie mogę ich pomalować.Moje paznokcie poprostu wyglądają okropnie gdy są któtkie i pomalowane a może to moje widzi mi się ,w każdym razie muszę je zapuścić

  A wy planujecie czy idziecie na żywioł ? :) 


  Pozdrawiam :)


  9 komentarzy:

  1. Chciałabym olejować paznokcie, ale dziwnie się czuję bez lakieru na nich :P

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja wcześniej nie mogłam jakoś się przekonać do lakierów do paznokcie a mam ich trochę.Zawsze trzymały u mnie się dzień lub dwa a teraz znowu je obciełam na króciutko i też ich nie mogę malować .Mam nadzieje,że olejowanie wzmocni moje paznokcie i wreszcie będę mogła je nosić pomalowane :)

    Usuń
  2. tez mam dużo takich odżywek na 2-3 użycia, z szamponami podobnie, ale zawsze włącza mi się chomik :) Też zamierzam olejowac paznokcie, nawet już upatrzyłam sobie do tego specyfik IKAROV :)

   OdpowiedzUsuń
  3. mam podobne plany poza olejowaniem paznokci.

   OdpowiedzUsuń
  4. Korzystna oferta, napewno dużo osób z niej skorzysta, nie mam co do tego wątpliwości :D http://abella-anderson.pl// ale ją cenię dużo bardziej to dopiero kobieta i jej wdzięki.

   OdpowiedzUsuń
  5. Każdego kręci coś innego.. mnie naprzykład ta niesamowita aktorka, jestem jej wielkim fanem, to co ona robi nie tylko na planie ale poza nim to klasyka ! http://alettaocean.com.pl/ - super osobowość.

   OdpowiedzUsuń
  6. dołączam do czterech ostatnich. bo też mam takie plany:)

   OdpowiedzUsuń
  7. Korzystna oferta, napewno dużo osób z niej skorzysta, nie mam co do tego wątpliwości :D http://abella-anderson.pl// ale ją cenię dużo bardziej to dopiero kobieta i jej wdzięki.

   OdpowiedzUsuń
  8. ja mam plan wykończyć wszystkie próbki :)

   OdpowiedzUsuń

  Copyright © 2014 Vegan Curly Hair , Blogger