OSZCZĘDZAM

Tak to prawda co jest napisane,oszczędzam,od dzisiaj,no może nie do końca od dzisiaj :P


Postanowiłam ,że w ramach oszczędzania na jakąś biżuterie wykonaną techniką sutasz,nie wiem jeszcze jaką ale każda mnie w sobie rozkochuje.Zerknijcie w Goggle jak piękna jest ta biżuteria-przynajmniej dla mnie.Ceny niestety są wysokie,ale to rozumiem wykonać coś takiego ręcznie,na to potrzeba dużooo czasu i pieniędzy ,by kupić wszystkie potrzebne materiały.

Ustaliłam sobie że zaczne oszczędzać,mam już skarbonkę do której będę zbierać pieniążki.Będę odmawiała sobie kosmetyków i słodyczy-no może w wyjątkiem Seche vite i nowego hula hop,poprzednie mi pękło.To są dwie bardzo potrzebne mi rzeczy.Muszę w końcu zdenkować parę lakierów ,a one bez utwrdzacza nie dawają rady a ponieważ żadnego nie mam i nie zamierzam znowu kupować byle czego tylko kupie w końcu tak zachwalany Seche vite.

To będzie dobre dla mojego sumienia,nie będę miała wyrzutów że kupiłam kolejną dżywkę czy cokielwiek innego i dla mojej figury-problemów z wagą nie mam ale od zawsze wszystkie dodatkowe kilogramy idą mi w nogi,mam nadzieje że teraz uda mi się je trochę wyszczuplić bo moje ukochane jeansy czekają w szafie a ja nie mogę się w nie wcisnąć.

Tak więc na początku by od razu nie wmawiać sobie że i tak polegne ustalam sobie ,że będę oszczędzała przez 20 dni,może to nie tak dużo jeżeli chodzi o kupowanie kosemtyków ale wyobrażcie sobie 20 dni bez słodyczy,nie wiem jak ja wytrzymam !! :(


Tak więc proszę trzymajcie za mnie kciuki :) 

A u Was jak oszczędzacie na jakieś wybrane rzeczy ? 

Przypominam o rozdaniu :)Pozdrawiam cieplutko w ten deszczowy dzień-przynajmniej u mnie :*

5 komentarzy:

 1. Jestem za wyrzeczeniami i za stawianiem sobie celow. Trzymam kciui:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia w oszczędzaniu , mam nadzieję że kupisz tą wymarzoną rzecz bardzo szybko ; * .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jakiś czas oszczędzałam na lakiery, które teraz mam u siebie na blogu :D Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem na kosmetycznym odwyku, więc poprzez to również oszczędzam ;)

  Może i byłabym zainteresowana wymianą, ale nie widzę u Ciebie takiej zakładki, więc nie wiem co masz do zaoferowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jakiś czas temu obiecałam sobie, że koniec z nieprzemyślanymi zakupami i zaczynam oszczędzać na aparat. Da się przeżyć, ale faktycznie na początku było ciężko :( powodzenia! :*:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Vegan Curly Hair , Blogger