Aktulizacja włosowa spóźniona

Dzisiaj zapraszam Was na bardzoo spóźnioną aktulizację włosową.Maj był dla mnie bardzo cieżkim miesiącem przez co zaniedbałam trochę mojego i wasze blogi,ale obiecuje że sie poprawie :)Co stosowałam w maju

Szampon na brzozym propolisie
Serum Green Pharmacy
Odżwyka Deba
Odżwyka Isana do włosów kręconych
Szampon pokrzywowy do oczyszczania
Maska Gliss Kurr z płynną keratyną
olej arganowy
olej kokosowyChoć w maju nie przykładałam do pielęgnacji moich włosów większej uwagi nie ucierpiały na tym,a wręcz powiedziałabym że ich stan się polepszył.

Z każdym dniem przekonuje się do tego że ścięcie 25 cm było najelpszą decyzją jaką zrobiłam dla moich włosów.Nie plączą się,nie puszą i co najważniejsze UROSŁY 3CM ,bez żadnej wcierki !! 

Chyba minimalizm im służy.Może dla innych 3cm to nie jest ogromny wynik ale moje włosy zazwyczaj rosną 0,5 cm na miesiąc ,więc chyba jest róźnica ,co ? :)

Pod koniec maja wziełam się bardziej za moje włosy a to z powodu że na bazarkach zagościły truskawki.
Niedługo będzie post o truskwawkach w pielęgnacji ale mogę już Wam zdradzić że troskawki stosowane w pielęgnacji SĄ CUDOWNE :)

Zazwyczja myłam włosy co trzy dni,czasami co dwa ,zależy jaka była pogoda.Zaniedbałam trochę olejowanie,olejowałam dwa razy w ciągu dwóch tygodni,ale teraz będę musiała o nie zadbać by po wakacjach nie zaliczyć wizyty u fryzjera.-zamarzyły mi się długie włosy :)

Jak prezentują się moje włosyzdjęcie z dzisiaj po najlepszej w życiu maseczce i do tego najtańszej  !!!!! :D


6 komentarzy:

Copyright © 2014 Vegan Curly Hair , Blogger