Moje cele włosowe

Tym razem zapraszam Was na post z moimi włosowymi celami.Takie zestawienie punktów,które zamierzam realizować w najbliższym czasie:


  • Zabezpieczanie codziennie ! Ponieważ w tym roku moim głównym celem jest zapuszczanie włosów,są one już w dość dobrej kondycji.Co prawda w zimę samę mniej się kręcą ale to przez to że wprowadziłam teraz do pielęgnacji więcej silikonów,co u mnie skutkuje rozluźnieniem skrętu.Zamierzam je zabezpieczać codziennie,nigdy nie zaszkodzi im dodatkowa kropelka jedwabiu a moze zabezpieczy lepiej moje końcówki przez co unikne rozdwajania i nie będę musiała ich tak często podcineć.

  • Stosować regularnie wcierki,mam sporo baby hair ale ich nigdy nie za dużo ,a chciałabym też przyspieszyć porost.Obecnie wcieram kozieradkę i Jantar.

  • Zdenkować trochę produktów,mam na myśli nie tylko produkty do włosów ale także kolorówkę,znalazłam jakieś podkłady a raczej kremy BB które kupiłam   bo potrzebowałam na większe wyjście a teraz leżą i się kurzą ponieważ nacodzień się kompletnie nie maluje.

  • Olejować włosy,przed każdym myciem. .Sądze że teraz uda mi się zrealizować ten punkt,jest już coraz brzydsza pogoda,pochmurno,zimno więc wieczory spędzam raczej w domu więc nie będę miała problemu kiedy nałożę olej i okaże się ,że nagle muszę wyjść.

  • Nakładać odżywkę lub maskę po każdym umyciu włosów.Staram się ale nie zawsze to wychodzi a jednak słońce potrafi wysuszyć włosy a do tego słona woda która także nie wpływa dobrze na kondycje włosów.


A wy jakie macie cele włosowe i nie tylko na najbliższy czas ? :)


Pozdrawiam cieplutko :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Vegan Curly Hair , Blogger