EKSPERYMENT-ile wydam na kosmetyki w 2017 ?

Czytając ostatnio podsumowania minionego roku 2016 na wielu blogach ,zawierające ilości zużytych opakowań kosmetyków czy także podsumowanie ile pieniędzy zużyliśmy na kosmetyki ,jakoś natchnęło mnie aby samemu takie podsumowanie zrobić.


Czyli od dziś 3 stycznia będę notować a przynajmniej będę bardzo się starać notować każdą złotówkę wydaną na kosmetyki :) Nie wiem jak Was ale mnie przeraziła ilość wydanych pieniędzy na takie błachę rzeczy jak kosmetyki,z powodzeniem można by to przeznaczyć na tygodniowe wakacje w egzotycznym kraju ,może nie w hotelu 6 gwiazdkowym ,ale wiecie jak to jest tam 10 zł, tam 20 zł i naprawdę zbierają się duże sumy pieniędzy.

Oczywiście gdybym zarabiała  jakieś 10 tyś miesięcznie nie martwiłam bym się wydaniem 10 zł na np. krem ,ale jeszcze to nie jest ten etap w życiu gdzie mogę sobie pozwolić wydawanie dużych sum pieniędzy na kosmetyki,więc dlatego rok 2017 będzie rokiem oszczędzania.

Nie wiem jak to będzie w praktyce ale postaram się robić na blogu małe podsumowania może nie co miesiąc ale raz na np, dwa miesiące czy trzy,z wyliczeniem ile co mnie kosztowało,bo nie ukrywam często czekam na jakieś promocje i wtedy robię raz a większe zakupy ,tak samo jak w zeszłym roku ,kosmetyki które kupiłam w październiku pewnie starczą mi jeszcze do lutego a może i do marca :)

Oczywiście nie będę oszczędzać na paście do zębów czy wyliczać sobie wacików do twarzy,nie można popaść w paranoje :)

A jakie jest Wasze podejście do wydawania pieniędzy na kosmetyki ? Szalejecie czy raczej wolicie przeznaczyć pieniądze na coś innego ? :)


Buziaki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Vegan Curly Hair , Blogger